Evimin köşesine nasıl bir güverte takmalıyım?


8

Evimin iki tarafında agianst yukarı çıkacağı bir güverte inşa ediyorum (resme bakın). Güvertenin uzun tarafında (iki pencerenin altında) bir deftere sahip olacağımı biliyorum ama aynı zamanda güverteyi kayar kapı ile evin yanına takmak ister miyim? Öyleyse nasıl yapmalıyım?

Güverte nereye gidecek

Yanıtlar:


6

Ben bir defter hayranı değilim.

Evden 3 ft uzakta bir kiriş yerleştirebilir, kirişleri kirişin üzerine getirebilir (kasırga bağları ile kirişe sabitleyebilirsiniz) ve kiriş uçlarını bir jant kirişi ile sarabilirsiniz. Yapıyı evin 3/4 "içinde yapın.

Kapı duvarı tarafının önünde çift jantlı kiriş yapın.


2
Bunun artıları neler? Bunu yaparsam siding'ı evde bırakabilir miyim? Bunu ilk kez bir güverte yapacağım ve defteri en çok kafam karıştığım kısım olduğu için, bir defterle ilgilenmemeyi düşündüm.
Michael

1
Tüm bağlantı sorunlarını (cıvatalama, yanıp sönme, ev entegrasyonu, evde drenaj) önler, kurumayı (güverte) iyileştirir, çürüme sorunlarını azaltır. Ayrıca temiz, kırılmamış görünümü de seviyorum. Ev su düzleminin (dış cephe arkasında) bütünlüğü etkilenmez.
HerrBag

Evinize takmazsanız, yanal desteklemeyi de düşünmeniz gerekir.
ryanwinchester

Güverte bir inç içinde olduğunda siding'ı nasıl tamir / değiştirirdiniz? Siding'ı o boşlukta serbest bırakıyor musunuz veya güverte parçasını söküp tekrar monte ediyor musunuz? Defterler kadar kötü, güverteden evden çekilme riskini en aza indirir ve evin yanına uygunsuz olabileceği bir posttan kaçınırlar. Sadece küçük bir şeytanın avukatı.
BMitch

4

Kapının altındaki tarafa takmanıza gerek yoktur.

Ayrıca, onu ayakta tutabilirsiniz, ancak zemini nereye koyduğunuzu hatırlayın, bozulmamış topraktan kaçınmak için eve çok yakın olabilir (evinizin yaşına ve eşyalarına bağlı olarak).

Genellikle "rahatsız edilmiş" bir zemine temel atmanız gerekiyorsa, bozulmamış toprağa ulaşana kadar kazmanız ve bazen çok derin temeller yapmanız gerekir.

Güverteyi evinize takmazsanız, sadece bir yerine her iki yönde de bir tür yanal destekleme düşünmelisiniz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.