Bir duş çevresini döşerken, destek panosundan greenrock'a nasıl geçiş yaparsınız?


9

Ben bir banyo remodeling ve çıplak Çıtçıt aşağı demo yaptık. Ben küvet (duşlu) yaklaşık 6 ft kadar kiremit olacak, ve bir duvar 4 ft yüksek duvar karo olacak. Banyo alanında kiremit arkasında destek tahtası kullanmayı ve yerde altlık olarak kullanmayı planlıyorum, ancak iki şeyden emin değilim:

  • Destek panosunu normal bir duvardaki karonun arkasına mı sürmeliyim? Tuvalet ve makyajlı duvar 4 ft yüksekliğinde karoya sahip olacaktır, ancak bu genellikle ıslak bir alan olmayacaktır. Greenrock burada kabul edilebilir mi?

  • Destek kartından greenrock'a nasıl geçiş yapabilirim? Karo ıslak olmayan alanlarda greenrock üzerine binmeli mi? Ya duşun etrafında? Yoksa destekçi karoyu geçmeli ve alçı gibi bantlanmalı ve yataklanmalı mı?

Yanıtlar:


7

Destekçinin en az 5 feet yukarı çıkması ve bir küvetin çevresini birkaç inç uzatması ve bir duşun tüm bölümlerinde kullanılması gerekir. Sadece ıslak alanlarda olması gerekir.

Küvet çevreleri için normalde iki yatay destek tahtası parçası koyarım (küvetin üstüne 6 fit gider). Küvetler ABD'de genellikle 5 feet ve destekleyici 3x5 parça halinde satılmaktadır. Daha sonra her bir tarafa dikey olarak bir parça (birkaç inç dışarı gidiyor) artı 6 ayak arka duvarını karşılamak için kısmi bir parça koydum. Bu yüzden tipik bir küvet surround için 5 adet satın almam gerekiyor.

Alçıpanınızı yukarıdan ve yandan oradan karşılarsınız. Sadece normal bir birleţme. Harcı, arkalık birleştirmelerine ve alçıpan çamurlarına geri almak için alçıpan çamuru doldurmak için kullanıyorum. Ben gerçekten gerçekten 1/2 "destekçi 1/2" alçıpan kadar kalın olmadığı için destek alçıpan üzerinde alçıpan birleşimler için döşeme öneririz. Karo kaplama daha kolay ve daha iyi görünür. Tuvaletin arkasına ya da bunun gibi bir şeye destek vermene gerek yok.

Düzenleme - Ayrıca, yan destek tahtalarını takmama ve alçıpanın buluşması için sağlam bir yere izin vermeme izin vermek için neredeyse her zaman 2x4 eklemem gerektiğini unutmayın. Odada her şey "aşağı" ise o zaman ben aslında 2x4 destekçisi sonra koymak istiyorum - bu yüzden hiçbir kesim ile ortada karşılar emin olabilirsiniz. Bir 1/2 inç destek tahtası kesmek zaman ayırmaya değmez!

Ayrıca benim küvet dış dışında bir 2x4 gibi çok - bunlar çok zaman var ama her zaman değil. Açıkçası bunu destekleyici yüklemesine koymam gerekecekti. Bu, alçıpanınızı bağlamak için daha fazlasıdır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.