1943'te inşa edilmiş ahşap bir çerçeve evindeki saplamalar arasında ne kadar mesafe görmeliyim?


9

Evim 1943 yılında inşa edilmiş. Ahşap bir çerçeve ev ve iç duvarları çıta ve sıva. Amacım saplamaları bulmak, böylece düz ekran TV için bir TV braketi monte edebiliyorum. Saplama dedektörlerinin bazı durumlarda sıva uygulanmadan önce çıtayı monte etmek için kullanılan metal çivileri algılayabildiğini okudum. Çıtçıtların da başarılı olması için süpürgelik çıkarılıyor olabilir. Sorum şu: 16 inç'te merkezlenmiş saplamaların konvansiyonunun 1943'te geçerli olup olmadığı? Evin Avrupalı ​​bir inşaatçı tarafından inşa edildiğini düşünüyorum, çünkü mutfak tezgahlarının derinlikleri daha yakın zamanda inşa edilmiş evlerin derinliklerinden birkaç inç daha az.


4
Başlangıç ​​olarak herhangi bir ölçüm kadar iyidir. Önerebileceğim, TV'yi monte etmek istediğiniz yerin göreli merkezini bulmak. Büyük bir delik açın. Bir saplamaya çarpana kadar deliğe bir tel (örneğin elbise askısı) sokun. Mesafeyi ölçün ve sonra diğer taraf için de aynısını yapın.
DA01

2
Anekdot bilgi sizin için herhangi bir yarar sağlıyor mu? 1922 evim bir iç duvardaki ilk saplama bölmesinde çoğunlukla 16 "oc, 15" ve kapı ve pencerelerin üstündeki sakat saplamaları için 15 "ila 17" dir. Duvarın arkasında neler olduğu hakkında hiçbir fikrim olmadığında bazı noktalar da var . Daha fazla yardım için sitedeki ilgili soruların bazılarına göz atın .
Niall C.

Bitişik saplamalara monte edilmiş bir elektrik prizi ve ışık anahtarı bulursanız, saplamaları bulmak ve ölçmek için çıkış kapaklarını çıkarabilirsiniz. Elbette, tüm saplamaların aynı genişliğe yerleştirildiğini varsayarsak.
Johnny

Yanıtlar:


4

Merkezde 16 inç.

Torna ve alçının daha modern alçıpandan bir takım avantajlara sahip olduğunu, ancak saplamaların bunlar arasında olmadığını unutmayın. Satın alabileceğiniz veya kiralayabileceğiniz standart bir stud bulucu kafa karıştırıcı sonuçlar verecektir. Ancak süper güçlü bir mıknatıs veya bir mıknatıs tabanlı saplama bulucu sadece züppe çalışacaktır. Torna şeritlerini tutan her saplamayı bir sıra küçük çivi yukarı ve aşağı hareket ettirir.

Süpürgeliklerin çıkarılması muhtemelen hiç yardımcı olmaz. Genellikle, ancak her zaman değil, bir elektrik prizinin bir kenarı bir saplama ile hizalanır. Çerçeveleme kapıların veya pencerelerin yakınında komik olabilir ... mıknatıs senin arkadaşın.


Teşekkürler Bryce. Kesinlikle bir mıknatıs deneyeceğim. Tüm galvanizli boruların bakır olanlarla değiştirilmesi gerektiğinden, bodrumumdaki bir odadaki tüm çıtayı ve sıvaları aşağı çekmek zorunda kaldım. Düz başlı, kalaylı veya alaşım benzeri çiviler kullandıklarını hatırlıyorum. Bu mantıklı mı (?) Ve mıknatıs böyle tırnaklara çekilir mi?
Matt

Çiviler neredeyse kesinlikle öncelikle manyetik olan demirden oluşacaktır. Parlak bir şeyle kaplanabilirler, ancak hepsi kalay veya nikel olmayacaktır.
mac
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.