Sarkma zemini zararlı olabilir mi?


8

1900'lerin başında inşa edilmiş bir evde yaşıyorum. Evin ortasındaki yemek odası, ortada bir mermer ayarlayabileceğiniz yere düşüyor ve her zaman bir tarafa dönecek.

Bodrum katında evin uzunluğunu çalıştıran ana kirişte bir destek jakı takılı, ancak belirli bir odada çok fazla sarkma olması mülk için tehlikeli veya zararlı mı?


Şu soruya bir göz atın: diy.stackexchange.com/questions/4423/… . Ben kontrol dışarı olurdu, ama eski evlerde biraz sarkma normaldir.
Steve Jackson

Eski evleri anlayan, tavsiye için ödeme yapmayı bekleyen bir servery bulmanız gerekiyor.
Walker

Yanıtlar:


1

İnşaat mühendisini kapatmadan önce evime bakmam gerekiyordu. Evimin sol yarısının ortasında, bir direğin çıkarıldığı kabaca 1 "sarkma var. Yapısal mühendise göre, bu daha da kötüleşmeyecek ve" güvende "olacak, neden olduğu rahatsızlıktan başka. Farklı bir durum, bu yüzden birinin dışarı çıkıp bir göz atmasını tavsiye ederim.Benim bana danışma için bana yaklaşık 450.00 $ koştu inanıyorum.Peki geceleri yere düşmeyeceğim bilmek iyi harcanan.


-1

Eviniz varsa, kesinlikle yeniden engelleme planları yapın. Eğer kiralama, yeniden bloke almak için ev sahibine biraz baskı. Çürüyen zemin kirişleri nedeniyle kazalara neden olabilecek bir evde yaşamak istemezdim.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.