Çit direklerini evimle buluşturan yere yapıştırmam gerekir mi? Nasıl yaparım?


14

İlkbaharda 6 ayak uzunluğunda sedir gizlilik çitleri inşa edeceğim (basınçlı işlem görmüş direkler ile) ve evimin kenarını karşılayan iki direkle ne yapacağımı belirlemem gerekecek.

15 lb köpeğimin herhangi bir çatlaktan geçemediğinden emin olmak için, mesajları olabildiğince eve yakın tutmak istiyorum. Eğer yazı için 8 veya 12 inç çapında bir delik yaparsam, bu ev tarafından 2-4 + inç boşluk bırakır, ikincisi içinden geçebileceğinden eminim.

Yardımcı olabilecek hızlı özellikler: - Siding'im vinil. - Çit direkleri 4x4 basınçla işlenmiş ahşaptır. - Direkler, altındaki 6-8 inçlik çakılla 3 feet yere kadar uzanacaktır (Rhode Island don çizgisi 40 inçtir). - Çit 6 metre boyunda.

Standart deliği kazmak ve çit direğini orada ayarlamak için hala yapılacak en iyi şey mi yoksa evdeki direkler aslında gecikme cıvatası veya bu çizgiler boyunca bir şey ile mi bağlanmalıdır?

Eğer siding'a bağlıysa, yine de bir delik kazmalı mıyım yoksa tüm yazı eve mi bağlanmalı?

Yanıtlar:


22

Çiti eve takmayın. Dış tarafınıza delikler koymak dışında (iyi bir şey değil), çitiniz ve eviniz büyük olasılıkla farklı hareket edecektir. Bağlanma, dış kısımda bir yırtılma ile sonuçlanabilir, bu da kötü bir şey olacaktır.

Çit direğini evin yakınına yerleştirin, daha sonra eskrim üst ve alt desteklerini siding'in bir inç kadar içine çalıştırın (bu diferansiyel hareket için biraz boşluk bırakın). Çıtaları desteklere yerleştirin, çıtaların kaplamaya biraz daha yakın olmasına izin verin.

Hatta bir garaj kapısının tabanını, eskrim ve siding arasında mühürlemek için kullanılan bir ürüne benzer esnek bir membran bile monte edebilirsiniz.


4
Buna ek olarak, son çıtayı evin konturuna uyacak şekilde keserek daha sıkı bir uyum sağlayabilirsiniz.
longneck

9

Ortak tavsiye onları eve tutmamaktır. Başka bir nedenden ötürü, dış tarafınıza ne kadar az delik açarsanız o kadar iyidir.

Deliği evden bir adım öteye kazardım, daha sonra çit panelini evin ötesine uzatın.


5

Onları eve bağlamayın. Ailemin çitleri, 10 kiloluk köpeğimizin alttan ve biri evden geçebileceği birkaç boşluk vardı. Babam bazı ucuz tel örgü satın aldı ve bu alanlarda gizlilik çit çıtaları arasında zımbaladı. Harika çalıştı ve yakın değilseniz sürece göremezsiniz.


5

Bahsedilmeyen başka bir şey, çit direklerinin, doğrudan bağlı oldukları takdirde bir eve girmesi için haşaratın (termitler, karıncalar, fareler, vb.) İçin bir yol olabileceğidir.


2

Aslında bu hafta bazı eskrim tamamladım. (Vinil) çitin evimin köşesiyle buluştuğu bir nokta var. Yüklenici 4x4 direğini evin 2 "içine yerleştirebildi. Vakfın etrafına beton döküldüğü için deliği kazması biraz zaman aldı. Evimin vinil siding var, ama gönderi hiçbir şekilde eklenmez.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.