Aşırı doldurulmuş bir çekmeceyi nasıl açabilirim?


10

Çok fazla doldurulduğu için sıkışmış bir çekmeceyi nasıl açacağınız konusunda parlak fikirleri olan var mı? Ben altta bir göz vardı ve çekmecelerin alt alabilirsiniz ama raylar vb sökme bir seçenek değil çünkü onlara alamıyorum. Şu anda en iyi planım çekmecenin sert tahta tabanını çıkarmaya veya kesmeye çalışmaktır. Herhangi bir daha iyi fikir çok takdir.


çekmeceyi çeyrek inç bile açabilir misin?
allindal

Çekmeceye bükülmüş bir tel askı asmak için yeterince içeri alabilirim. Ne yazık ki askı ile alay çekmece ücretsiz yardımcı olmak için hiçbir şey yapmadı.
Ian Turner

2
Soru, çekmecenin bağımsız veya duvara sabit bir şey olup olmadığını söylemiyor, bu yüzden FWIW: Komidin içinde sıkışıp dolu bir çekmece açtım ve titremeye başladım, böylece işler çekmeceye daha da yerleşti .
Niall C.

Sabit bir mutfak ünitesinde bu yüzden onu almak veya taşımak bir seçenek değil
Ian Turner

Yanıtlar:


9

Çekmecenin genişliği olan düz bir şeyi kaydırmaya çalışın. Daha önce bu amaçla plastik esnek bir kesme tahtası kullandım. 1/4 inç açarak kaydırın ve çekmeceyi sıkıştıran her şeyin üzerine binmek için düz kağıdı almaya çalışın - yukarı ve tekrar almak için çekmeceyi sayfa yerinde olacak şekilde neredeyse kapatmanız gerekebilir.

Ardından, çekmeceyi ve kağıdı aynı anda açmaya veya kağıdı yerinde bırakmaya çalışın (hangisi işe yararsa).


3

Sıkışan çekmecenin altındaki veya üzerindeki çekmeceyi çıkarın. Altına geçebiliyorsanız, çekmece tabanına doğru itin ve etrafta sallayın. Çekmeceyi problemli olanın üstünden çıkarabiliyorsanız, probleminiz gözlerinizin önünde olmalıdır.


2

Sonunda, çekmecedeki eşyaları hareket ettirmek için elimi deliğe sokana kadar çekmecenin tabanına bir delik açmak zorunda kaldım. Çekmeceyi çıkardıktan sonra çok kötü tasarlanmış ve bununla başa çıkmanın başka bir yolu yok.


2

Aşırı doldurulmuş bir mutfak çekmecesini açmayı başardım! Çekmece neredeyse tamamen kapandı ve o kadar hassas bir şekilde takıldı ki ince bir metal cetvel içeri girmeyecekti. Bir parça kart denedim; ayrıca çok kalın. Daha sonra metal parçaları çıkardıktan sonra çok ince bir dosya dolabı 'askı' kullandım. Bu, hayretle, içeri çekildi ve çekmecenin içeriğine doğru gidecek kadar genişti. Yan yana hareket ettirdim ve çekmece biraz dışarı çekilebildi ve neyi engellediğini görebiliyordum: metal patates ezici. Elimi çekmecenin içine sokmak için yeterli yer vardı ve ben, yavaş yavaş, masher önünde tüm içeriği ve sonunda rahatsız edici nesne biraz düştü ve ben hemen çekmece kaydırmak başardı.

Bu çekmecenin içeriğini inceledim!


Hepsi Anoia'ya, çekmecelere yapışan şeylerin tanrıçası!
Fiasco Labs

1

Çekmecenin alt kısmına ulaşabiliyorsanız, çekmeceyi raylara tutan vidaları çıkarırdım. Biraz manevra yaparak çekmeceyi biraz aşağıya çekip öğeleri üstten çekmeye başlayabilirsiniz.


1

Metal bir mezurayı çekmeceye kaydırın ve çekmecenin arkasında bir halka yakalayana kadar çekmeceye beslemeye devam edin. Bandın ucunu alana kadar halkayı çekin ve ardından her iki ucu da çekin. Bu, bandın çekmecenin üstünde olacağı ve çekmeceye sıkışan öğenin yerinden çıkana kadar bir yandan diğer yana çalışabileceğiniz anlamına gelir.


1

Örgü iğneleri benim için çalıştı! Çekmece hafifçe açılabildi ve el feneri yardımıyla suçlu olan büyük bir bıçağın sapı olduğunu fark etti. Yukarıdaki önerilerin tümünü başarıyla denemiştik. Örgü iğnesi ve çekmece sağa kaydırarak sapı aşağı itti!


1

Aşağıdaki 2 çekmeceleri çıkardı ve çekmecenin arkasında bir boşluk hissettim ön bir şey sığacak yer yoktu. Sırtımda yatarken, büyük boy yastıklı bir zarf aldım ve arka taraftaki dar açıklık içine soktum, en iyi şekilde öne doğru ittim. Bıçak tepsisinde sıkışmış olan bıçağı bir şekilde serbest bıraktı. Açılması 2 saat deneme yanılma aldı.


0

Çekmecem sadece yaklaşık 3 inç açacaktı ama sonra çatal bıçak tepsisinin dudağı vardı. Yukarıda önerildiği gibi bir plastik esnek kesme tahtası, bir tel askı ve bir ahşap cetvel denedim ama hepsi çok kısa. Sonunda uzun bir ahşap testere aldım ve çekmecenin sıkıştığını bildiğim taraftan kaydırmayı başardım. Ben ileri ve geri karşıladı ve "hey presto" sarımsak basın suçlu serbest bıraktı! Ayrıca dikiş delmesi gerekmez.


0

Sıkışmış bir çekmecem vardı ve belki de içeriğin ağırlığına göre, arka tarafta biraz raydan çıkmıştı. Neyse ki, aşağıdan görebiliyordum, altından destekleyebildim (5.00 $ bitki standı, sadece doğru yükseklik!) Ve raydan çıkarmak için yeterince dışarı çekebilirim. Sorunu çözmüş görünüyor. Bu yardımcı olur umarım.


0

Çekmeceyi çok az dışarı çekerek yan taraftan bir parça tel yerleştirmeyi deneyin. Çekmece kenarları yüzden daha alçak olmalıdır, böylece 1/8 "'den çok daha fazla açmadan içeri bir şey kaymanıza izin verir. Ardından teli çevirin ve çekmeceyi açılmasını engelleyen her şeyi değiştirip değiştiremeyeceğinizi görün.


0

Büyük bir barbekü çatalı kullandım. İnce olduğu için çekmecenin üst önündeki minimal boşlukta kaydırabiliyordum. İleri geri manevra yapabildim ve sağlam olduğu için biraz güç kullanabildim. Sonunda eşyaları serbest bıraktı ve yaklaşık 10 saniye sonra açıldı.


-1

İnce bir kesme tahtası veya disk almalısınız. İçeri kaydırın ve dışarı çıkana kadar biraz basınç ekleyin


-2

Sadece birkaç şeyi çıkarmak için elime uyması gereken 1/4 inçlik alanı kullandım ve sonra çekmeceyi bir jiffy'de çekebildim!

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.