Meşru ahşap kulübe tasarımlarını nerede bulabilirim?


9

İyi kulübe tasarımları bulmak için iyi bir yer nerede?

Etrafta dolaşmak, sadece ücretsiz tasarımların reklamını yaparak ve onlar için ücret ödeyerek insanları sitelerine dolayan bir grup kötü tasarlanmış web sitesi veriyor. Böyle reklam vermeleri gerekiyorsa, planlarının bu kadar harika olduğunu varsayamam.

Betonarme döşeme üzerine 8x10 ahşap bir kulübe inşa etmek istiyorum.

Yanıtlar:


13

Yerel Lowe's, Home Depot ve hatta Amazon çevrimiçi kitapçılarına bir göz atın. Birçok farklı tasarıma sahip birkaç kitabı var. Onlara bakabilir ve sadece ihtiyaçlarınıza uygun kitabı satın alabilirsiniz. Diyagramları ve malzeme listeleri olacak. Ayrıca bu kitaplar oldukça ucuz. İyi şanslar.


Lowe ve HD'nin birçok kez ön kısımda nasıl monte edildiklerine bakabileceğiniz önceden oluşturulmuş birimlere sahip olduğundan bahsetmiyoruz. Kitap planlarından birkaçının satış birimlerine tam olarak uygun olduğunu gördüm.
Spicetraders

8

Bu web sitesi ücretsiz planlar için birkaç bağlantıya sahiptir. Döşeme planlarının ve yükseltilmiş kat planlarının bir karışımıdır. Birkaç seviyeyi aşağıya tıklamanız gerekecek, ancak işte güzel seviyelere bazı doğrudan bağlantılar:

Cüruf blok tabanlı temel 6'x8 'döken plan. (8'x12 'e kadar genişletilebilir).

Çift kapılı daha büyük 8'x12 'döken plan.

Bu site ayrıca ilk link altında listelenmiştir (doğru noktalara tıklanarak) ve doğrudan sayfasında 6 PDF planı vardır.


büyük bulmak, teşekkürler! özellikle daha büyük planı seviyorum
Jeremy White

0

İCreatables kulübe tasarımını kullandım. Birkaç düzeltme göndermek zorunda kaldım ve bazı detaylarda yoktu ama aksi halde iyiydi. Kodu karşılar ve ucuz bir şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca, tasarımlarıyla birlikte bir kulübenin nasıl inşa edileceğine dair birçok belge sağlarlar.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.