Açık merdivenleri nasıl bebeğe geçirebilirim?


8

Merdivenimi bebek kanıtı yapmaya çalışıyorum, ama merdivenlerde yükselici yok. (Aşağıdaki resme bakın.)

Bir kiralamadayım, bu yüzden parayı kontrplak kesmek, boyamak ve çivilemek için harcamak istemiyorum. Belki de corkboard ya da alttan uzun bir kumaş malzemesi çalıştırmak için zımba tabancamı kullanıyorum. Genellikle böyle şeylerin üstesinden gelirim, ancak muhtemelen sadece iki yıl daha evde olacağız, bu yüzden ucuz ve hızlı rotayı gitmek istiyorum.

hiçbir merdiven yükselticisi ile görüntü


5
Yerel yasalara bağlı olarak, ev sahibini merdivenleri güvenli hale getirmek için işi yapmaya zorlayabilirsiniz - bu konuda tavsiye alın. Aynı şekilde, onlardan dolayı karşılığınızın sonuna kadar beklemeden dışarı çıkma hakkınız olabilir.
Walker

Yanıtlar:


22

Bebeğinizi merdivenlerden tamamen uzak tutmak için bebek kapılarını kullanmaya ne dersiniz?


Bunun ilk cevap olmadığına şaşırdım. Kapının arkasına ulaşmak için merdivenlerden tırmanma şansı olmaması için kapıyı birkaç adım yukarı kaldırın.
BMitch

2
@Bmitch, Kabul et! "bebek kapısı" ile. ABD İngiltere'ye benziyorsa, yükselticilerdeki (Kod ile) boşluk, bir bebek / yürümeye başlayan çocuk için sıkışacak (veya sıkışacak), yani 100mm (4 inç) veya daha az olacak kadar büyük olmamalıdır. Boşluk 100 mm'den (4 inç) daha büyükse, sorunun altındaki "Walker'ın" yorumunun yerinde olduğuna inanıyorum.
Mike Perry

1
Ayrıca, merdiven alanını içine alabileceğiniz SuperYard adı verilen bağımsız bir ürün de var. Ucuz değiller, ancak bebeği bahçeye veya tatile çıkarmak istiyorsanız çok yönlüdür. Biz buna "Bebek Hapishanesi" diyoruz.
Steve Jackson

4

İnce pleksiglas şeritleri kesip yükselticilerin bulunduğu yere monte edersiniz. Şeffaf olacağından, açık alanın tüm boşluğunu doldurmak zorunda kalmayacaklardı, sadece herhangi bir açıklığın bir çocuğun alabileceği bir delikten daha küçük olması için yeterince büyük olmaları gerekecekti (kod 4 gibi olduğunu düşünüyorum " .)

Basitçe yerinde tutacak ve ahşaba çok az zarar verecek küçük vidalar kullanabilirsiniz. Büyük kutu ev geliştirme mağazalarında daha büyük pleksiglas levhalar bulabilirsiniz.


3

Merdivenlere bir halı koşucusu da takabilirsiniz.


2

4 ayak çarşafında gelen vinil kafesi alıp fermuarlarla bağlarım.

Böyle bir şey

resim açıklamasını buraya girin


-1

Tel örgü ve kablo bağları kullanmanızı tavsiye ederim. Biraz çirkin görünebilir, ama işe yarayacak ve aynı zamanda oyuncakların düşmesini ve çocuğunuzun onları almak için itmeye çalışmasını sağlayacaktır. (Muhtemelen zorlayamadı ama denerken kendine zarar verebilir)


Tel örgü, bebeğin yakalanabileceği birçok keskin noktaya sahiptir ve iç uygulamalar için herhangi bir astetik çekiciliğe sahip değildir.
Stephen

3
Çocuklarınız olmadığını söyleyebilirim.
lazoDev
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.