Amazon uygulama mağazasındaki uygulamaları desteklenmeyen bir bölgeden nasıl alabilirim?


25

Şu anda, Amazon uygulama mağazası yalnızca ABD’de görünüyor. Benzer Avrupa'dan ABD Android Market'i nasıl kullanırım? , Bilmek istiyorum: ABD Amazon Appstore'unu nasıl kullanabilirim?

Market Enabler çalışmıyor gibi görünüyor ve daha önce düşündüğüm gibi IP tabanlı değil. Baska öneri?


Meraklı: Amazon mağazasında normal Android pazarını kullanamayacağınız ne yapabilirsiniz?
Edelcom

6
Çok fazla değil ama her gün ücretsiz olarak bir ücretli uygulama veriyorlar. Bugün Kızgın Kuşlar Rio. Düzenleme: Daha fazla olduğu ortaya çıktı .
Matt

2
Söyleyebildiğim kadarıyla, bu uygulamayı veren Amazon değil, sadece ödenmeyen geliştirici. Angry Birds Rio ile, bu farklı olacak çünkü insanları çekmek istiyor ve bu nedenle kesinlikle bu oyuna yatırım yapmış olacak, ancak diğer geliştiriciler bu kadar şanslı olmayabilir.
Edelcom

Bölgesel sınırlamaları atlamanın aslında daha ciddi bir suç olduğunu, ardından uygulamayı doğrudan yukarı kestirdiğini unutmayın. En azından AB'de.
Let_Me_Be

3
@Let_Me_Be İfadenizi desteklemek için herhangi bir referans verebilir misiniz?
hennes

Yanıtlar:


23

Bir kez ABD merkezli bir IP ile mağazaya erişerek ABD vatandaşı olduğunuzu "kanıtlamalısınız" . ABD vekil kullanmak yeterlidir.

Ek olarak, uygulamaları satın almak için ABD fatura adresine sahip bir ABD kredi kartına ihtiyacınız var; ücretsiz uygulamalar indirmek için, numarayı (tümü 0 çalışacaktır) ve adresini taklit edebilirsiniz. Ardından Amazon.com hesabınızda 1 tıklama siparişinin açık olduğundan emin olun (Appstore sizden bunu yapmanızı ve bir bağlantı sağlamanızı ister). ABD Doları cinsinden ön ödemeli bir kredi kartı, bunu ABD dışındaki kişiler için yapmanın iyi bir yolu olabilir, emin değilim.

Bazı kullanıcılar Amazon’un şu anda ABD dışı IP adreslerini engellediğini bildiriyor gibi görünüyor. Bu,% 100 doğru değil, çünkü her gün Kanada’dan uygulamaya sorunsuz bir şekilde erişebiliyorum. Ancak belirli ülkeleri engelleyebilir, bu durumda ABD merkezli bir proxy / VPN gerekir. Güvendiğinizden emin olun, böylece hesap bilgileriniz riske girmez; Tor / Orbot kullanmayın!


2
Bunu gönderdiğinde cevap olarak yazıyordum. İşlemleri daha güvenli hale getirmenin bir yolu, ön ödemeli bir kredi kartı almak ve yalnızca gerektiğinde fonlarla ücretlendirmektir. Bir seferde sadece 10 $ koyarsanız, hırsızların alacağı en fazla bir kaç fincan kahve.
Matt

Aslında, sahte bir kredi kartıyla (0000-0000-0000-0000) ve tamamen sahte bir posta adresiyle 1 tıklamayı etkinleştirmeyi başardım. Sanırım amazon bir şey satın

Evet, sadece ücretsiz uygulamalar istiyorsanız sorun değil. Sorun, sahte adresli uygulamalar satın almaya çalışırsanız; Amazon ve kredi kartı şirketiniz mutsuz olduğundan emin olabilirsiniz. Yine de bütün 0'ların işe yaradığı dikkat!
Matthew

"Basitçe akıllı telefon üzerinden internete Amerikalı vekil bağlayıp zaten Amazon koşullar sağlanır. Gibi tek kimlik doğrulaması sonra 'Amerikan' biz bile IP-ABD Amazon Appstore geleceğe olmadan kullanmak başardık kullanıcılar." İşte bir Google bağlantısını Çevir oluyor orijinal makale .
ce4,

2

MoDaCo'dan gelenler benim için çalıştı:
Amazon Appstore'u ABD dışından kullanma (ücretli uygulamalar dahil)

Asıl ihtiyaç, ihtiyacın olan ..

  1. Amazon.com'a sahip bir hesap (.co.uk ya da her neyse)
  2. Bu hesaba eklenecek geçerli bir ABD adresi ve telefon numarası
  3. Hesabın 1 Tıklama ayarlarına eklenen hesap için ABD'de kayıtlı kredi / banka kartı numarası

Linkte verilen yasal ve 'yasa dışı' yöntemler.

Güncelle
Bu yöntem artık Amazon'un bölgenizi kontrol etmeye başlamış gibi görünmüyor (muhtemelen IP adresi). Öyleyse, şimdi ABD merkezli bir VPN kullanmanız gerekecek gibi görünüyor.


1

Herkese başlangıçta Fire adresimi ABD adresi ve sahte AMEX kredi kartı olan bir hesaba kaydettiğimi ve sonra (Avustralya) banka hesap numaramı eklediğimi ve daha sonra işe yaradığımı bildirmek istiyorum. Ateşim hakkında henüz bir şey almadım, ancak Amazon web sitesinden Quickoffice Pro'yu başarıyla satın aldım. = D

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.