«oneplus-one» etiketlenmiş sorular


1
OnePlus One nasıl rootlanır?
Parlak OnePlus One cihazımı, yani amiral gemisi katilini köklendirmek istiyorum. İnternette mevcut olan ve Google üzerinden kolayca erişilebilen kılavuzların eksikliği yoktur, ancak telefonumun önyükleme yapamaması için cihazımın köklenme sırasında sorunlarla karşılaşmasını istemediğimden hangisini izleyeceğimden emin değilim. Telefonumu nasıl güvenli bir şekilde rootlayabilirim? Cihaz: OnePlus One (pastırma) Android sürümü: CM 11S, …

1
Ekranı yalnızca yarı işlevsel dokunmatik ekranın çalışma kısmında görüntülemek için yeniden boyutlandırın
Bir oneplus android telefonum var. Dokunmatik ekran son zamanlarda ekranın alt santimetresinin çalışmaması için arızalanmaya başladı, ancak ekranın geri kalanı mükemmel bir şekilde çalışıyor. Ne yazık ki alt santimetre birçok önemli işlev içeriyor. Ekranımı veya çözünürlüğü ekranımın alt santimetresini dışlayacak şekilde yeniden boyutlandırmanın bir yolu var mı?

2
“Ne yazık ki [app] durdu” mesajlarını nasıl BASARAK?
Herhangi bir uygulama için bu hatayı düzeltmeye çalışmıyorum. Sadece küresel olarak tamamen bastırmaya çalışıyorum çünkü ne zaman gerçekleşirse tamamen işe yaramaz ve çok dikkat dağıtıcı. Bir şey kilitlendiğinde telefonumun "maalesef [blah] durdu" hata mesajlarını açmayı nasıl durdurabilirim? (Gerekli her şeyi düzenleyebilmem için kök izinlerim var.)
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.