marangozluk üzerine iyi kitaplar


8

Temel mobilyalar yapmak (yataklar, masalar, raflar) ve döşeme ve bağlantı parçaları (kapıları asmak, mutfakları değiştirmek) konusunda biraz deneyimim var ve daha iyi bir son kat elde etmeyi ve daha sofistike parçalar yapmayı öğrenmekle ilgileniyorum.

Konu, araçlar, teknikler vb. Hakkında öğrenilecek en iyi kitaplar (veya diğer kaynaklar) nelerdir? (Her ne kadar güzel olurdu!) Her şeyi kapsayan bir en iyi kitap aramak zorunda değilim. Ama kaliteli olanlar bir seçim.

Lütfen tek tek oylanabilmek için her cevap için yalnızca bir kitap koyun.


1
Bu ilgi alanlarımla alakalı ...
Doresoom

Alakalı, ancak "en iyisi ..." alışveriş listesi soruları, özellikle yetkilendirilmiş alanlar dışında SE'de genellikle sınırların dışına
çıkarılır

Yanıtlar:


2

Bunu gerçekten okumamış olmama rağmen buraya göndereceğim, medya ekipmanım için bazı kitap raflarında yapmayı planladığım için şu anda siparişim var. Kendi mobilyalarını kimin yaptığını bildiğim bir arkadaş bunu önerdi: Resimli Dolap Yapımı


+1: İyi bir kaynak gibi görünüyor. Bunu alabilirim. "Olması gereken" bir araç listesi varsa herhangi bir fikir?
Doresoom

1

Ben bir cheapskate'im, bu yüzden genellikle Borders veya Barnes and Noble'daki pazarlık bölümünde geziyorum.

Bir sürü gerçekten iyi kitap buldum ve genellikle yaklaşık 5 USD civarındalar.


Benzer bir stratejide: kütüphane kitap satışları. (benim durumumda, kütüphane kitabı satışlarımız için bağışları işliyorum, bu yüzden herkesten önce ilginç şeyleri seçiyorum; başka bir şey yoksa, kitap satışlarını çalıştıran insanlarla arkadaş olun ... Bir seçimim var Bu yüzden bazı yazarları diğer kütüphane gönüllüleri için çıkarıyorum)
Joe

0

Taunton, eşlik eden videolar içeren bir dizi kitap hazırlar. İkincisi özellikle yararlıdır, çünkü sadece açıklanmasını değil, nasıl yapıldığını görebilirsiniz.Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.