Kısa bir sert dondurma sırasında harici tıkaçlarım için herhangi bir şey yapmam gerekir mi?


9

İçinde sorgulayıcı gibi Do I nadir dondurma sırasında Havuzumu korumak için her şeyi yapmak gerekir? Ben orta Florida'da yaşıyorum ve bu gece sert bir dondurma olacak. Spigotların kısa bir süre damlamasına veya örtmesine izin vermem gerekir mi? Bir havuzdan çok daha az su hacmidir, ancak doğrudan bir kül blok duvarına girdiği için çok daha az pozlama vardır.


Florida'da yaşıyorsanız, açık hava spigotlarınızı donduracak kadar soğumaz, endişelenmeyin. Maine'ye gel ve neyin soğuk olduğunu gör. lol
shirlock evleri

Noel'de şortumu beğendim :)
chotchki

Evet, bir gecede su hattı üzerinde donmaz, 20 derece aralığında olması ve hasara neden olması haftalar alır.
mohlsen

Yanıtlar:


10

Kısa bir donma bölgeniz için çok önemli olmamalıdır. Sadece benim için tıkaç kapaklarını satın aldım . Virginia'da yaşıyorum ve senden biraz daha soğuk sıcaklıklara sahibim. Normalde bölgemizle de sorun yaşamıyoruz. Emin olmak için ben onları kapattım.


8

En azından soğuk iklimlerde, norm ya kapatmaya ya da donmaya dayanıklı eşiklere sahip olmaktır.

Bir kapatma sadece evin içindeki bir vanadır. Kapatın, ardından dış musluğu açın ve su duvardaki borudan dışarı akar.

Dona dayanıklı bir sillcock (aşağıda resmedilmiştir) çok uzun saplı bir musluktur, bu nedenle kapatma aslında evin içindeki tabandadır. Vale kapatıldığında dışarıda ve duvarda açıkta kalan kısım boştur.

alternatif metin

Eğer bunlardan birine sahipseniz, iyisinizdir. İçeride kapanma varsa, onları kapatır ve dış muslukları açarım.


2
Daha sıcak iklimlerde kapalı bir kapama olmayacağı hiç aklıma gelmedi. Yine de böyle yapıldı. (Çocukların hortumla oynamasını önlemek de kullanışlı.)
Chris Cudmore

Süper soğuk bir iklimde yaşamıyorum (OH, genellikle en soğuduğu -15F civarındadır), ancak yaşadığımız evlerin hiçbirinde iç mekan kapatmaları yapmadık. Burada kullanılan standart spigotlar (Donma korumasının standart olduğunu varsayıyorum, aksi takdirde sorun olacağını düşünürsünüz) o sıcaklığa kadar oldukça yeterli görünüyor.
Brian Knoblauch

OH evimiz her ikisine de sahiptir.
mohlsen

8

Nadir donmalar için, biraz damlatmak için musluğu biraz açabilirsiniz. Bu, taze daha sıcak suyun içeri girmesini sağlar ve donma olasılığını azaltır.

Evinizde sıhhi tesisat ile bir tarama alanı varsa, bu borular da donmaya karşı hassastır. Bu hile de orada yardımcı olur.

Açıkçası, daha sık yapmak zorunda kalırsanız, bu bir su kaybıdır.


garip bir çözüm, ama işe yarayacaktı!
mohlsen

+1: Bu donma sıcaklıklarının nadir olduğu oldukça yaygın bir yöntemdir.
Aralık'ta Satanicpuppy
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.