Dock'umu temizlemem ve tekrar mühürlemem gerekiyor, çoğu mühürleyici su üzerinde güvenle kullanıldıklarından bahsetmiyor


8

Bir gölün üstünde tahta iskelem var. Rıhtımı temizleme ve mühürleme zamanı. Önce doku basınçlı yıkama yapmayı planlıyorum, sonra açık bir mühür almayı planlıyorum. Lowe's ve Depot'taki ürünlere baktığımda neyin güvenli olduğunu belirleyemiyorum. Bir BP döküntüsü gibi görünmesini veya herhangi bir yaşam formunu öldürmesini istemiyorum.


1
@Tester: Bu Kopya Editörü rozetini mi arıyorsunuz? :)
Doresoom

@Doresoom: Soruların sonunda "Teşekkürler" i temizlemeye çalışıyorum. Artık alamadım !!! Sorunun başlangıcındaki selamları kaldırmak için yaptıkları gibi, ondan kurtulmak için bir senaryo yazmasını isterdim.
Tester101

@Tester: OKB olmaktan çekinmeyin (zaman zaman böyle eğilimler yaşadığımı biliyordum). Sadece zor zamanlar geçiriyorum.
Doresoom

Burada "güverte" veya "dok" mu konuşuyoruz?
Carl

@ Teknik olarak bir rıhtım çizin. Bir güverte gibi inşa edildi ve soruyu gönderdiğimde en yakın etiketti. Etiket eklemek için temsilcim yoktu.
3264

Yanıtlar:


5

Özellikle deniz kullanımı için leke yaparlar . Özellikle çevre dostu olduğunu söylemez, ancak MSDS sayfası suda çözünür olduğunu söyler. Aynı üreticinin çevre dostu lekeleri de var, ancak ne kadar iyi çalışabilecekleri hakkında hiçbir fikrim yok (veya tam olarak "çevre dostu" için ne anlama geldiğini).

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.