«compatibility» etiketlenmiş sorular

2
Hangi SD kartlar uyumludur?
Http://www.raspberrypi.org/quick-start-guide sitesi şöyle diyor: Raspberry Pi'yi açabilmeniz için önceden yüklenmiş bir işletim sistemine sahip bir SD karta ihtiyacınız olacak. Bir marka adı (jenerik değil) 4 GB veya daha büyük bir Sınıf 4 kart önerilir. Bir SD kart görüntüsü edinmek ve bir SD kartın bir Linux veya Windows PC'den nasıl flaş ...

1
Raspberry Pi 3 yazılım uyumluluğu
Raspberry Pi 3 64-bit ARM CPU kullanıyor, öncekiler 32-bit kullanıyordu. Bu yazılım uyumluluğunu nasıl etkiler? Can tüm Ahududu Pi 1 ve 2 için eski 32 bit ikili paketlerin üzerinde düzgün çalıştırılabilir? Yoksa Raspbian paketlerinin çoğu yeni mimari için yeniden derlendi mi?


4
Skype yedek ses uygulaması var mı?
Raspberry Pi'yi ailesi için ucuz masaüstü bilgisayar olarak ayarlayan var mı? Bunu yapmak istiyorum ama önce tökezlediğimi düşünüyorum Skype. Kız kardeşim yurtdışında çalışıyor, bu yüzden annem ve Skype'ta çok konuşuyoruz ve Raspberry Pi (arm cpu) için Skype sürümü yok. Skype kadar büyük ve ebeveynlerin kullanması kolay olan başka bir VOIP ...Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.