«wallpaper» etiketlenmiş sorular

4
Parlak duvar kağıtları karanlık olanlardan daha fazla pil harcar mı?
Bunu ziyaret etmeye başladığım web sitelerinin çoğunun beyaz arka plana sahip olduğunu fark ettiğimde merak etmeye başladım ve ekranın pil kullanımının çoğundan genellikle sorumlu olduğunu biliyorum. Bu sitelerdeki arka planı değiştiremediğim için, en azından duvar kağıdımı siyah olana geçirebilirim. Çoğu (tümü?) Telefon, gerektiğinde ekranı aydınlatmak için arka aydınlatmaya ihtiyaç duyar. …

6
Arka plan resmi nerede kaydedilir?
İşte benim durumum: Tarayıcıda arka planım olarak belirlediğim bir web sitesinden bir görüntü vardı. Şimdi görüntüyü dosya sisteminde nerede bulabileceğimi merak ediyorum, çünkü artık çevrimiçi bulamıyorum. Kökündüm.
26 images  wallpaper 

2
Mevcut duvar kağıdı Jellybean'da nerede saklanır?
4.1.1 çalıştıran Nexus S cihazımda, geçerli duvar kağıdının nerede depolandığını bulamıyorum. Ben anılacaktır arka plan görüntüsü kaydedilir Nerede? , ancak /data/data/com.android.settings/filesklasörüm boş (dosya tarayıcımda gizli dosyalar var). Bu soruda ICS'nin bu yerde sakladığı doğrulandı, ancak Jellybean onu farklı bir yere mi taşıdı?


3
Android için iyi bir "bulunursa" duvar kağıdı nedir?
Burada "duvar kağıdı bulunursa" terminolojisini gördüm . Temel olarak, hepimiz telefonlarımızı kilitlediğimizden, kaybolması durumunda iletişim bilgilerini içeren bir duvar kağıdı istiyorsunuz. Android için böyle bir duvar kağıdı var mı?
10 wallpaper 
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.