«auto-rotation» etiketlenmiş sorular

8
Otomatik döndürme devre dışı bırakılmışken telefonumu el ile döndürebilir miyim?
Android, otomatik rotasyonu devre dışı bırakmak için şık bir özelliğe sahip ... Ekranınızı döndürmek için bir tür hareket veya tuş kombinasyonu var mı? (Bir tarayıcıdayım ve döndürmek istediğimi söyle). Buradaki fikir otomatik döndürme açık = kapalı (çoğunlukla isteniyor) olmak ve uygulamadan çıkmadan (tercihen) gerektiğinde yönlendirmeyi elle değiştirmek .


8
Otomatik döndür özelliğinin uygulama tarafından açılması veya kapatılması mümkün müdür?
Google Haritalar'ı navigasyon için her kullandığımda otomatik döndürmeyi açmak zorunda kaldım. Neden sadece Youtube gibi uygulamalar gibi otomatik olarak manzara olmadığını bilmiyorum. Başka bir uygulama için değil, google haritalar için SADECE otomatik döndürme açmak olabilir bir yolu var mı. Bunu yapacak ya da bir şekilde Tasker'da programlayacak bir uygulama var …

3
Ekran döndürme hassasiyetini değiştirme
Kendimi genellikle yanlış ekran modunda buluyorum (manzaraya karşı portre) ve anahtarlama gecikmesini oldukça sinir bozucu buluyorum. Telefonumu döndürdüğümde çok daha duyarlı olmasını istiyorum (iphone benzeri) ... Bunu başarmak için herhangi bir uygulama / ayarlamalar biliyor musunuz?


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.